Епископ Атанасије служио у манастиру Глоговцу

Објављено: 7. мај 2015. у 11:51

glogovac-slava_3-280x280Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Атанасије служио је на празник Светог Великомученика Георгија у манастиру Глоговац, 06.маја 2015.године. Епископу Атанасију саслуживали су игуман Василије Рожић, архимандрит Серафим Кужић, архимандрит Варнава Дамјановић, протојереј-ставрофор Драган Шкалоња и протођакон Никола Перковић.
У просторијама манастира уприличен је свечани ручак за Епископа и свештеномонаштво као и за госте ове монашке обитељи. Овом трпезом љубави обиљежена је манастирска Крсна слава и Крсна слава Епископа Атанасија.
Свој рад представила је и новооснована етно група Јефимија из Шипова, била је ово прилика да се јавно представе али и да Епископ благослови њихов рад. Владика Атанасије поздравио је настојања и ентузиазам чланова етно групе Јефимија, благословио њихов рад и пожелио много успјеха у даљем раду.

ОПШИРНИЈЕ…

Објављено: 7. мај 2015. у 11:51