Ко цркву прави Бога слави

Објављено: 24. април 2015. у 11:17

IMG_2430 (Custom)Добротом једног од поклоника ове Свете Обитељи, данас, 24. априла тг. постављена је столарија на манастирском храму Светих Архангела. Дуго очекивани и жељени дан је освануо и осјећамо неизмјерну радост због тога али и благодарност према нашем брату Ј.В. који је имао љубави према нашем Манастиру те је обезбједио ову столарију али и мноштво других добара учинио нашој Светој Обитељи!

У наредном периоду се планира израда електроинсталације, а врше се и припреме како за унутрашње тако и за вањско набацивање храма. Кровопокривачки радови ће тећи оном динамиком како будемо располагали средствима за исте!

Овим путем позивамо све људе добре воље да узму учешћа у изградњи овог храма у којем ће бити упаљена свијећа богослужбена да умилостиви Спаса Васкрслога да помилује род наш српски православни. Исто тако захваљујемо свима који су на било који начин до сада помогли да до овога дана дође и да наш храму буде у овом облику.

КО ЦРКВУ ПРАВИ БОГА СЛАВИ!!!

Објављено: 24. април 2015. у 11:17