Основана Светосавска омладинска заједница у Шипову

Објављено: 26. март 2015. у 21:02

По благослову и упутствима Епископа бихаћко-петровачког Атанасија основана је Светосавска омладинска заједница у Шипову која је одржала свој први радни састанак. Сваки почетак је тежак. Гдје се двоје или троје саберу у име Господње добиће шта год заишту. Тако смо и ми после литургијског сабрања наставили дружење у црквено-парохијској сали у Шипову. Духовних и старјешина храма Рођења Светог Јована Крститеља у Шипову отац Драган Шкалоња, је одржао поздравно слово.

Затим је вјероучитељ Предраг Црепуља, Предсједник Светосавске омладинске заједнице у Шипову у кратким цртама је окупљенима изнио план и програм рада новоосноване Светосавске омладинске заједнице.

Надамо се да ће ова заједница бити на духовну корист свима нама и да ћемо штићени омофором Светитеља Саве успјети у овом добром дјелу.

СОЗ Шипово

Извор: Епархија бихаћко – петровачка