Сви по квадрат бакра

Објављено: 14. октобар 2014. у 20:48

20141004_150705Браћо и сестре!

На нашем сајту је ових дана био апел за украшавање купола нашег храма крстовима. Брзо су се нашли дародавци за крстове и тако себе уградили у ову Свету Обитељ во вјеки! Иако смо тражили да украсимо само куполе храма за сада, Бог и Свети Јован Богослов чији дан је данас док пишемо ово, наградили су наш Манастир и са још два крста која треба да буду постављени над Свети Олтар и над улаз у храм. Дародавцима захваљујемо од срца и молимо се за њих и њихове најближе!!!

Пошто је кренула акција покривања храма бакром који је веома скуп материјал, Управа Манастира покреће и сљедећи корак да храм заштити од пропадања.  Богу хоћемо најбоље да дамо на дар, зато смо се одлучили да храм покривамо што квалитетнијим материјалима. Успјели смо набавити првих 100 квадрата бакра дебљине 0,55mm. Идемо даље и молимо Вас који читате ове редове али и Ваше пријатеље да их позовете да учествују у овом Богу угодном дјелу.

ПОТРЕБНО ЈЕ ЈОШ 450 КВАДРАТНИХ МЕТАРА БАКРА.

ЦИЈЕНА КВАДРАТА ЛИМА ЗА ПОКРИВАЊЕ ПО МЕТРУ ИЗНОСИ 50€.

Надамо се на Вашу доброту и љубав према Цркви. Најпонизније Вас молимо да уколико постоји могућност учествујете са онолико колико имате а да не оскудијевате ни у чему. Сви они који буду вољни и у могућности да учествују у покривању ове богомоље нека се јаве Управи Манастира за даље упуте на бројеве телефона 050/461-623 и 065/440-754 или свој прилог уплате на рачун Манастира Трескавца број 5620998101516542 код НЛБ Развојне банке или девизни рачун за кога инструкција за уплату стоји у прилогу!

УНАПРИЈЕД СЕ ЗАХВАЉУЈЕМО!!!

УПЛАТА НА ДЕВИЗНИ РАЧУН